Genel İçerikler

Buluştrend Nisan 2010

Geliştrend Buluşmaları : Buluştrend

Geliştrend, 5. Ayını doldurdu. 19 Mayıs 2009’da yayın hayatına başlayan ve 5 ayda 120’ye yakın sayfa içerik üreten Geliştrend, genç girişimci ve yöneticilere farklı konularda kısa-öz ve net mesajlar vermeyi amaçladı.

Yazar kadrosunda her biri kendi alanının uzmanı 12 ayrı uzman bulunduran Geliştrend şimdi de yeni bir heyecana gebe.

Geliştrend yazarlarını, genç girişimci, genç yönetici ve genç patronları bir araya getirecek olan Buluştrend, 3 saat sürecek.

Bu 3 saatin tamamında sohbet olmayacak. Adındaki “buluş” kelimesi buluşmak anlamında kullanıldığı gibi aynı zamanda “buluşlar yapmak” anlamında da uygulanacak Buluştrend’de.

Beyin fırtınaları ve inovatif fikirlerin konuşulacağı Buluştrend’de her masanın başında bir Geliştrend yazarı bulunacak.

Cumartesi öğleden sonralarını hem sosyal, hem keyifli hem de verimli geçirmek isteyen Geliştrend okurları her ayın son Cumartesi’si öğleden sonra 15.00 de Esentepe’deki Astoria Alışveriş Merkezi’nde, Caffè Nero’da buluşacak.

Bir de küçük detayı var Buluştrend’in, kimse kahvesini kendisi almayacak. Katılımcılarımız, kahvelerini birbirlerine ısmarlayacak, tek şart ise birbirine kahve ısmarlayan iki kişinin yeni tanışmış olması.

İlk Buluştrend, 17 Nisan 2010 Cumartesi günü saat 15.00 de, Caffè Nero’nda

facebook_32 Etkinliğe katılmak için tıklayın

Gelecek etkinlikler

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?