Genel

Youtube video izleme sorunu

Merhaba arkadaşlar bir internet kafe işleten tanıdığım bir gün yanıma gelip “youtubeden video izleyemiyoruz bunu çözer misin ?” diye yardım istedi. Kafesindeki bilgisayarları incelediğimde uzun bir uğraş sonucu proxy kaynaklı olduğunu gördüm bu yazımda da youtube video sorunu yaşayan kişilere yardımcı olmaya çalışıcam. Genel problemlerin kaynakları

1) Flash player güncel olmaya bilir. Güncellemek için tıklayın

2) HTML5 Uyumulu tarayıcınız olmaya bilir. Bu sorunun düzeltmek için tıklayın. HTML 5 Katılıp deneyin, olmasa html5 denemsinden ayrılıp deneyin.

3) Chrome çerezlerden kaynaklanıyor olabilir. Ayarlar>İçerik ayaları>Yerel verilerin ayarlanmasına izin ver (önerilen) Seçiniz (Tüm çerezlere ve site verilerine>Tümünü kaldıra tıklayıp ) deneyin.

4) Eğer bunların hiçbiri fayda etmiyorsa ve videolar hiç açılmıyorsa CC proxy server programını kurmanız işinizi çözecektir. indirmek için tıklayın.

Kolay gelsin. Sorunsuz surfler dilerim…

KötüFena DeğilNormalBeğendimÇok Beğendim (İlk oylayan olmak istemez misin?)
Loading...

Hakkında

Erkan RUA

Lise'yi bitirdikten (2005 yılında) sonra Bilgisayar'a olan merakım beni bugünlere kadar getirdi. Bilgisayar programlama sonrasında Bilgisayar Mühendisliği okuyarak bilgi teknolojilerine olan ilgim alakam daha da artmıştır. Web tabanlı uygulamalar ve yazılımlar oldum olası ilgimi çekmiştir. Öncelikli olarak PHP, yazılımlar, dronlar ve snowboard vazgeçilmezimdir.

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?