Eleştiri Faydalı Bilgiler

E-nabız da çocuğum gözükmüyor

Sağlık bakanlığına ait e-nabız uygulamasında çocuğunuz’un bilgilerini görünmüyor mu ? 3 Çocuğu olup 2 çocuğu gözükenlerin olduğu gibi hiçbir çocuğu gözükmüyor da olabilir. Bu makale umarım size yardımcı olacaktır.

Yapmanız gereken, anne veya babanın e-nabız’a giriş yaptıktan sonra sol menüden Paylaşım > Çocuklarımı Neden Göremiyorum ? > “Diğer Ebeveynlerin görmesine izin ver” tıkladığınızda anne veya baba diğer ebeveyn’e izin vermiş oluyor. Bu şekilde aynı işlemi diğer ebeveyn de yaptıktan sonra anne veya baba artık çocuğuna randevu alabilir, aldığı randevuları görüntüleyebilir, iptal edebilir.

E-nabız ekran görüntüsü Paylaşım Sayfası

Bu işlemler için sağlık bakanlığının yeterince bilgilendirmesi olmadığını görünce ve aynı arayışı kendim de yaşayınca sayfamda paylaşmak istedim. İhtiyacı olup arayan vatandaşlara umarım faydalı olmuştur.

Yorumlar

  • e nabız dan çocuklarımın bilgilerine ulaşamıyor ne yapmam lazım

  • Merhabalar,
    E nabız sayfasına eşiniz’in bilgileri ile giriş yaptıktan sonra Paylaşım > Çocuklarımı Neden Göremiyorum ? > “Diğer Ebeveynlerin görmesine izin ver” tıkladığınızda anne veya baba diğer ebeveyn’e izin vermiş oluyor. Bu şekilde çocuklarınız görünür olacaktır.

  • E nabızda cocuklarımı kayıt edemedim cocuklarım köşesi hic cıkmıyor

  • @Gazi bazan yani yazılımını ben yazmadığım için bilemiyorum 🙂 dilerseniz geri dönüş yaparak yardım talep edebilirsiniz.

  • @Aygul Alakbarova Eşlerden birinde kayıtlıdır onun hesabıyla girip diğer ebeveyn de görebilsin benzeri bir seçenek var onu seçtikten sonra görebilirsiniz.

  • @Ferit Bingöl E nabız sayfasına eşiniz’in bilgileri ile giriş yaptıktan sonra Paylaşım > Çocuklarımı Neden Göremiyorum ? > “Diğer Ebeveynlerin görmesine izin ver” tıkladığınızda anne veya baba diğer ebeveyn’e izin vermiş oluyor. Bu şekilde çocuklarınız görünür olacaktır.

  • Erkan Rua Bey paylaştığınız bilgi için çok teşekkür ederim. Bende oğlum görünüyordu kızım gorunmuyordu. Sizin yonlendirmenizle mesaj attım insallah tanımlanır. Çok tesekkurler

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?